Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

Pořád žeru... :/

6. června 2013 v 23:43 | SecretPro-Ana |  Deníček
Dneska jsem opět žrala... Nebylo to tak hrozné jako před pár dny, ale stejně... Aspoň že jsem jedla samé slané věci, ne tolik cukru jako včera - včera jsem totiž musela jít s babičkou do cukrárny Zamračený a koupila mi bonboniéru Merci, čímž mě odsoudila k tomu, abych to po příchodu domů nevydržela a sežrala ji (skoro celou kromě pár kousků co jsem dala bráchovi) Plačící
Už dlouho se pokouším najet zpátky na hladovku, ale pořád se mi to nedaří... Zatím jsem nikdy nedokázala nejíst déle než 3 dny, ale i to mi vždycky pomohlo a zhubla jsem. Takže teď to zkouším znovu, oficiálně. Minimálně 2 dny (nevím jak to půjde o víkendu), chtěla bych aspoň 5 dnů Usmívající se Až pak se zvážím, po 5 dnech hladovky (nemusí to být v kuse, stačí třeba 3+2). Nechci to číslo vidět, dokud nebudu vědět že jsem se zbavila aspoň 1-2 kg.
Takže budu celej den ucucávat vodu :D no super. Zítra jdem se školou na výlet skoro na celej den, takže by to neměl bejt takovej problém. I když asi budu v pokušení až všichni vytáhnou ty řízky a všechno... Naštěstí pro mě není takový problém to vydržet mezi lidma. Nejhorší je to doma. Sice většinou nemáme moc jídla, pokud teda zrovna někdo nepřišel s nákupem, ale vždycky se tam dá něco uklohnit a mě často mučí mlsná.. :/ Navíc si mamka poslední dobou všímá, že o víkendech odmítám obědy (že na ně nechodím ani přes týden, to ještě neví) a skoro nejím, takže si musím dávat hodně záležet. Hodně mi pomáhá Chew-and-split. Nechám se "nachytat" jak "místo oběda jím" nějaké tyčinky nebo něco co je zrovna po ruce, a až se mamka vytratí, vyplivnu to do koše.
Takže jdu do hladovky. Tentokrát mi to snad vydrží dýl. Držte mi prosím palce Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama