Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

Září 2013

Kamille a její nový příběh..

16. září 2013 v 19:59 | Kamille |  Deníček
Ahojky :)
Moc se omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla... Pořád jsem si říkala, že konečně napíšu, ale vy výsledku se tak stalo až teď.. Doufám že jste si mě nesmazaly
Mám novou přezdívku, mám ji na všech svejch pro-ana věcech. Musela jsem si vymyslet něco jiného než Secret nebo Proud kvůli Facebooku (to víte, chcou tam skutečný jméno..), takže jsem si vybrala Kamille a tak se mi zalíbilo, že jsem si ho dala všude. (Doufám, že jste si nemyslely, že Kamille je nějaká nová holka tady, já se fakt snažila, aby to nebylo tolik matoucí Smějící se)
První polovina září pro mě byla dost.. složitá. Pro představu sem "stručně" hodím to zásadní:
-upozorňuju, že tohle je spíš červená beletrie než pro-ana deníčkovej zápis..
1. září se se mnou Asi-Rozešel můj kluk. Nedá se tomu říkat jinak než Asi-Rozchod, vlastně nenapsal výslovně že je konec, ale.. no prostě jsem netušila co se děje, proč je tak protivný, ale řekla jsem si že má jen extra blbou náladu a že ho to třeba přejde. I když jsem v hloubi duše tušila, co se stalo...
2. září jsem byla úplně na dně. Vlastně se nedá říct "byla", protože já jsem nic nebyla. Jako bych neexistovala. Jen jsem spřádala plány, že počkám pár dní a pokud se neozve tak mu buď zkusím napsat a požádat ho o vysvětlení, nebo se zabiju rovnou. Každopádně jsem věděla, že nedokážu vydržet v takovým stavu. Nevím jestli jste to někdy zažily, když se takhle chová někdo koho milujete, váš jediný opěrný bod, vaše všechno, a ani se neobtěžuje to vysvětlit... Možná si teď řeknete "há, taková čtrnáctka tady říká jak strašně někoho miluje a jak se kvůli tomu trápí.." ale věřte mi, že vím co říkám...
3. září to bylo na podobné bázi. Už jsem si nachystala pár větiček do zásoby až (pokud) mu budu psát. Večer jsem přišla domů a na Facebooku našla překvapení.. Odstranil si mě z přátel (jen na fb, díkybohu..) a na profilu měl "Ve vztahu" jednu holku, o které mi v srpnu řekl. Kamarádka ze školky.. Já jsem si pak změnila status na Skypu na počáteční text Cry od Rihanny (pointa byla v tom, že ten začátek je o tom, že jsem v pohodě, ale zbytek textu přiznává, že jsem totálně zlomená. Tak trošku taktický krok ode mně... vím jak na něj Mrkající). Napsal. Vysvětlil mi to ( =celkem nedůvěryhodně se vymluvil..) a ujasnili jsme si, že jsem ve friendzone. (A to jsem si myslela že se mi tohle nikdy nestane.. xD) Když jsme už byli v pohodě, bylo mi celkem fajn. Aspoň na chvíli..
7. září mi na fb napsala ta jeho (měla jsem ji v přátelích už dřív). Pořádně jsme si promluvily. Ona mi řekla, že už pochopila, že on a ona k sobě nepatří (budu jim říkat J. a Sissi). Chtěli každý něco jiného (J. ale netušil že se něco chystá a asi mu to zas tak špatné nepřišlo). Sissi prý nemůže dávat vztahu tolik obětí. A taky se vyjádřila, že si je jistá, že já pro něj jsem ta pravá. Dohodly jsme se, že to přehodíme zase zpátky..
8. září ale byla Sissi strašně zmatená, měla v hlavě chaos a nevyznala se v tom, co vlastně chce. To mě trošku zklamalo, protože jsem byla celá na větvi, že ho budu mít brzo zpátky..
9. září si Sissi s J. nějak promluvila a on slíbil, že mě vyslechne. Aspoň tak mi to prezentovala. On ale nesměl o naší vzájemné výpomoci nic vědět. Sissi mě vyburcovala k tomu, abych mu napsala naprosto upřímně co cítím. Tak jsem to udělala. Vypsala jsem mu všechno. Bože, tak šíleně upřímná jsem ještě nikdy v životě nebyla... Dokonce ani k němu, a to je co říct, protože právě jemu jedinému jsem vždy nejvíc důvěřovala. Jeho odezva byla taková, že opět projevil lítost, že mi způsobil tolik bolesti, připomenul mi (ne výslovně, samozřejmě..), že i po tom, co jsem mu napsala, jsem stále friendzoned a taky řekl, že "možná jednou, když budeme oba zase single, bychom to mohli dát zase dohromady" (volný překlad - mezinárodní vztah, komunikace v angličtině). No dobře no.. ale naději jsem nevzdávala S vyplazeným jazykem Však jsem mu řekla, že jsem pořád tady.
10. září se s ním Sissi konečně oficiálně rozešla. Zřejmě mu nezištně naznačila, jakou cesou se má ubírat (no jo, na hecování do správnejch rozhodnutí je ona fakt dobrá Usmívající se). Tak se zkrátka stalo, že jsme já a J. zase spolu. Já mu dávno odpustila a teď se (marně) snažím zapomenout. On si to ještě neodpustil a ani jen tak neodpustí. Upřímně, jistá část mne mu to přeje.. Dobře mu tak.. Ale nechci, aby se kvůli tomu dál trápil. Všichni tři už jsme si kvůli tomu prožili dost a toto téma je uzavřené. A já a Sissi jsme teď jako sestry Usmívající se
Od tý doby je můj život zase příjemnej.. až na jeden kurva velkej problém.. Pro hubnutí jsem v září zatím neudělala vůbec ale vůbec nic. Nedaří se mi začít.. Zkouším to pořád znovu a znovu a znovu.. ale vždycky selžu..
Takže teď, když jsem sem konečně napsala, se do toho znovu vrhnu plnou silou. Už není na co čekat. Mám zpátky co jsem potřebovala a musím jít dál.
Držte mi prosím palečky Mrkající