Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

Prosinec 2013

Vánoce;)

30. prosince 2013 v 3:03 | Kamille |  Deníček
Zrovna jsem v neskutečným pokušení jít se nažrat (už jsem asi čtyřikrát vletěla do kuchyně a pár minut koukala na ten talíř s plackama, ale vždycky jsem si to rozmyslelaUsmívající se), takže jdu radši sem, protože vím, že příště už bych neodolala.. Když se na chvíli zabavím psaním, přejde to.
Je sice už třicátýho, ale mám pocit, že aspoň krátký článek (haha, "krátký".. už to vidím:D) s vánoční tématikou je tak trochu povinností každé aktivní blogerky. No jo, sice jsem na Vánoce ještě nebyla zpátky na blogu, ale to je detail..xD
Letošní Vánoce byly podle mě super. Rodinná atmosféra byla ideální, což u nás sice neznamená tolik lásky a svornosti, jak zřejmě bývá zvykem v jiných rodinách, ale oproti svátkům předchozích let to byla fakt příjemná změna. Ještě jsme ale nebyli u babičky. Tam to bude hodně nepříjemné, protože prababička ještě neví o "malé" nehodě mého bráchy (neptejte se) a všichni se už měsíc a půl vyvlíkají všemi možnými způsoby, aby jí to nemuseli říkat. Jednou to ale bude muset vyplavat na povrch, a to právě teď, protože už není možné dál odkládat první návštěvu u nich i s bráchou, a na něm to jaksi nelze přehlédnout..
To je ale zatím ve hvězdách, tak se s tím moc nestresuju.
Ještě než přejdu k tomu, co aspoň trochu souvisí s účelem mého blogu, vyjádřím se k dárkům. Já doma bohužel letos nic nenadělovala, protože jsem poslední dva týdny školy byla nemocná, tudíž jsem neměla možnost jet něco nakoupit (bydlíme trošku mimo dosah..) Dostala jsem ale prakticky všechno, o co jsem si napsala (brácha dostal notebook předem, takže mi to chtěli asi vynahradit:D). Bylo to převážně vybavení k PC: monitor, repráky, myš a webka. Konečně to tu nějak vypadá, předtím jsem měla takové nehorázně staré křusky s velmi omezenou funkčností. Taky jsem dostala nějaké oblečení - trička, šátek a pyžama. Trička letos byla vhodné velikosti, takže je budu nosit. (Ne jak vloni, do toho loňskýho růžovýho trika potřebuju aspoň pod 63kg aby to nějak vypadalo..). A šátek je krásnej, vybral ho prej brácha. Je to ale takovej ten nadýchanej, co se nadvakrát obtočí kolem krku (nwm teď jak se to jmenuje), a dělá mi ještě větší a nechutnější dekolt.. Takže ho budu moct nosit až za pár kilo dolů (berte to jako neurčitý časový údajUsmívající se)
Cukrovího a všeho toho okolo jsem měla docela dost, docela mě překvapilo, že se to tak neprojevilo. Kapra s bramborovým salátem jsem měla na Štědrý večer jen trošku a pak další den ráno trošku větší trošku, od té doby jsem vlastně žádné jídlo typu oběd neměla. Stravuju se teď po malých porcích, za což jsem strašně ráda, protože to mi nikdy předtím nevydrželo dost dlouho.
Včera nad ránem jsem se zvážila a měla jsem 67,8, tedy o kilo míň než nějakých 28 hodin předtím. To mě nakoplo k tomu, abych si dneska dala hodně velkej pozor co dělám a vymáčknu z toho co nejnižší číslo. Takže až tohle dopíšu, odepíšu ještě na mail jedné super osůbce, které jsem bohužel měla odepsat už dávno, jenže jak jsem nechodila jsem tak ani na ten mail no.. :( Jestli si tohle čteš tak se Ti ještě jednou omlouvám..
..A pak půjdu spát a až vstanu, půjdu se rovnou zvážit. Hrozně se těším! Dokonce od večera nepiju, abych dosáhla co nejníž..<3 (vím, že mě to pak bude mrzet, když mi váha o trochu stoupne zpátky, ale momentálně mi to vůbec nevadíUsmívající se)
Takže padám, ať už je ráno..♥ pa kočky :)

OOPS...

28. prosince 2013 v 4:28 | Kamille
lol, nepřehnala jsem to trochu? :DD
každopádně děkuji všem, kdo to dočtou do konce :)

Kde jsem se celou tu dobu flákala a jaké mám plány do budoucna

28. prosince 2013 v 4:24 | Kamille |  Deníček
Ahojky, tak jsem zase tu, plně funkční a obdařená trochou času. Tentokrát je mi jedno, že jsem přetáhla přes půlnoc (a to dost Smějící se), dokonce jsem za to ráda, jelikož mám za sebou úžasný den. Úžasný díky jedné neskutečně úžasné (podle mého názoru) a dokonalé (opět podle mého názoru) osůbce. Ale o něm se rozepíšu až někdy jindy. (Mám totiž takový "malý" seznam témat na články.. xD)
Jak už z názvu článku (který je dnes netradičně dlouhý :D) -hele, že jste teď všichni na ten název koukli? xDD jk:)- chtěla bych nejdřív trochu obkecat to období, kdy jsem tu nebyla. (nečekejte žádný uspořádaný článek, jen stoh informací. Některé věci se holt nemění Usmívající se)
Tady jsem sice nebyla (jen jsem sem tam někoho náhodně oběhla), ale na Twitteru jsem byla celkem dost, takže jestli se tam občas pohybujete, můžete zkouknout. Profil mám v popisu profilu :DDD
Oficiálních důvodů mé nepřítomnosti je spousta. Z těch nejhlavnějších můžu vyjmenovat osobní problémy, rodiné problémy(a to k***a velké, abych byla upřímná..), nemoc(jako opravdovou nemoc, kdy dva tejdny ležíte v posteli a brečíte bolestí a moc o sobě nevíte. To svinstvo jsem měla dvakrát po sobě...Zamračený) a následné hory práce (jestli někdo myslíte na hory podobající se Šumavě tak krapet přidejte. To spíš tak Himaláje.. A nepřeháním...). Zkrátka jsem si prošla.. nó hodně nepěknejma věcma, o kterejch nechci mluvit.
-Jestli některá z vás má teď o mě aspoň malinkou starost (to by bylo zlaté, ale moc s tím nepočítám;D), můžu vás ujistit, že já jsem v pořádku(skoro úplně). Jenomže ostatní ne a o to je to horší.
Anyways..
Za tu dobů jsem s hubnutím vlastně nepohla.:/ Čísla lítala nahoru a dolů jak na horský dráze, ale pod svůj dosavadní rekord (nějakých 64,2kg) jsem se nedostala. Místo toho jsem přelítla přes horní laťku, a to celkem dost... Ale to už je pryč.:)
Ten den, co jsem se sem vrátila (totiž šestadvacátýho nad ránem, řekla bych:D), jsem se zvážila. 68,8 kg. Není se z čeho radovat, to fakt ne.. Ale abych pravdu řekla, čekala jsem, že to bude horší. Asi jsem toho o Vánocích nezkombajnovala tolik, jak jsem se obávala. Usmívající se (Mimochodem jsem tu váhu zaktualizovala v popisku profilu. Odteď tam budu udržovat co nejnovější informace.)
Jo a jestli si někdo myslí, že cvičím, tak se musím narovinu přiznat, že ne. Prakticky vůbec. Sem tam ve vlnách přicházejí taková cvičící období, ale nikdy mi to nevydrží moc dlouho. To je asi můj největší problém. Prostě nedokážu pravidelně cvičit, a když už cvičím tak mi to nejde.. A to jsem na svou kondičku před čtyřmi až pěti lety byla táák hrdá... :(
Ale odstavců přibývá, už je za pět čtyři, a já se ještě nedostala k druhému tématu. (Jo, mohla bych to nechat na potom, ale mě prostě přijde, že tyhle dvě okecávačky nerozlučně patří k sobě.) Tak jdu na to, ať už jsem v posteli..
V nejbližších dnech bych chtěla udělat pár oprav na blogu. Především si najdu další bandu SB (zdá se, že z mé "generace" nás už moc nezbylo..). Dneska jsem to trochu promazala a postupem času budu nabírat další. (napište si, kdykoli budete chtít Usmívající se) Taky musím celkově opravit info all around. A možná bych měla nahodit novej design, to se teprv uvidí. :) Jo a měla bych přidat nějaké další rubriky. Jako opravdové rubriky, ne jako ty prázdný "Motta" co tam jen tak civěj od samýho počátku existence tohoto blogu :'D
Hodlám sem teď psát pravidelně (od toho mám taky ten seznam témat, napadají mě totiž výhradně ve sprše a pak, když sem přijdu, tak nevím o čem psát... xD). Teď už tu hubu jen tak nezavřu :D
A opravdu doufám, že se se zvýšením aktivity tohoto blogu (a snad i návštěvnosti :D) zvýší taky mé výsledky v hubnutí. Koukat na čísla začínající šestkou už mě fááákt nebaví, takže nasadím pevnější pravidla, budu sem hodně psát jídelníčky a hlavně začnu cvičit. U mě je to totiž bez pohybu ještě víc nahovno než u většiny.. Ale o tom jindy:)
Už zívám tak, že mi asi brzy rupnou panty na čelisti.. :D takže padám, musím ještě do sprchy..
Čauko :) a jestli už se tu někdo objeví (zatím se to tu pomalu oprašuje..) tak ať se má krásně:))*

asdfg...>:l

27. prosince 2013 v 2:26 | Kamille |  Deníček
Bohužel jsem dn-včera měla děsný potíže s internetem :(
Skype nefungoval vůbec, Chrome sem tam něco zobrazil. Zabývala jsem se tím asi pět a půl hodiny...

25.12. - CHANGE

25. prosince 2013 v 23:59 | Kamille |  Deníček
Ahoj Usmívající se
Předně se chci omluvit za svou neskutečně dlouhou nepřítomnost. Ano, je to ostudné, neodpustitelné a naprosto zavrženíhodné, takhle dlouho se ani neobjevit.. já vím.. upřímně mě to mrzí :( Nechápu jak se to mohlo stát. Totiž jak jsem to mohla udělat. Tolikrát jsem se chtěla vrátit, plánovala jsem o čem budu psát, malovala jsem si jak zas budu psát pravidelně a zase budu úspěšně hubnout jako kdysi...
Jo, asi jsem srab, že mi to tak dlouho trvalo. Musím ale říct, že mám tolik důvodů, že kdybych to tu vypsala, nikdo by mi nemohl nic vyčíst.. Mám ale teďka nedostatek času (musím to odeslat ještě před půlnocí a fakt na to nemám moc času..) a hlavně se děsím toho, jak moc bych si zvýšila dohledatelnost, kdybych sem některé z těch událostí napsala. To si zkrátka nemůžu dovolit. Ano, až tak divné a neobvyklé věci se v mém životě v posledních měsících staly...:)
Nechci se tu ale dneska rozepisovat o minulusti. Je 25. prosince, coč je pro mě velmi významné datum. Přesně před rokem jsem jednak poznala svého kluka, který mi hodně změnil život, a ppoprvé jsem si vyžehlila vlasy, což byl první a největší krok v upgradeu mého vzhledu. Jo, první vyžehlení vlasů se nejspíš zdá jako nehorázná malichernost, ale kdybyste mě viděli před pětadvacátám prosincem 2012, na začátku roku 2013 a teď, pochopili byste, jak obrovská změna to byla. Ale co se nezměnilo je to, že jsem tlustá. TLUSTÁ. TLUSTÁ!!
Proto jsem ostatně tady, ne?
Nemám tušení, kolik momentálně vážím, ani kolik jsem vážila před týdnem nebo před měsícem. Už dost dlouho to nezaznamenávám a na váhu vlezu jednou za čas, jen abych orientačně věděla, jak jsem na tom. A výsledky jsou tak hrozné, že je radši rovnou zapomenu...
Dnes jsem ale přišla proto, že vím, co se dneškem mění. Tak to u mě prostě chodí, určitá data jsou tak významná, že spolehlivě vím, že se něco stane. A už od včerejška cítím, čeho zhruba se to týká... První na seznamu je váha. Dolů, dolů, dolů. Takže se Oficiálně vracím na blog!
Slibuju - ne, já Přísahám, že to dodržím. Nebude to jako předtím (nebo ještě předtím nebo ještě předtím... Na tomto blogu jsem už měla tolik "návratů", že si to ani nemůžu pamatovat)
Zítra se teda zase trochu rozepíšu (snad) a obletím vás. Snad jste si mě nepromazaly... (Asi všechny dobře znáte ten pocit zklamání, když najedete na nějaký blog, který ravidelně navštěvujete a on buď není zaktualizovaný několik týdnů či měsíců, nebo dokonce už vůbec neexistuje.. Doufám, že jste mě ještě nepohřbily...)
A teď už fakt musím letět. Pa kočky, mějte se!<3