Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

25.12. - CHANGE

25. prosince 2013 v 23:59 | Kamille |  Deníček
Ahoj Usmívající se
Předně se chci omluvit za svou neskutečně dlouhou nepřítomnost. Ano, je to ostudné, neodpustitelné a naprosto zavrženíhodné, takhle dlouho se ani neobjevit.. já vím.. upřímně mě to mrzí :( Nechápu jak se to mohlo stát. Totiž jak jsem to mohla udělat. Tolikrát jsem se chtěla vrátit, plánovala jsem o čem budu psát, malovala jsem si jak zas budu psát pravidelně a zase budu úspěšně hubnout jako kdysi...
Jo, asi jsem srab, že mi to tak dlouho trvalo. Musím ale říct, že mám tolik důvodů, že kdybych to tu vypsala, nikdo by mi nemohl nic vyčíst.. Mám ale teďka nedostatek času (musím to odeslat ještě před půlnocí a fakt na to nemám moc času..) a hlavně se děsím toho, jak moc bych si zvýšila dohledatelnost, kdybych sem některé z těch událostí napsala. To si zkrátka nemůžu dovolit. Ano, až tak divné a neobvyklé věci se v mém životě v posledních měsících staly...:)
Nechci se tu ale dneska rozepisovat o minulusti. Je 25. prosince, coč je pro mě velmi významné datum. Přesně před rokem jsem jednak poznala svého kluka, který mi hodně změnil život, a ppoprvé jsem si vyžehlila vlasy, což byl první a největší krok v upgradeu mého vzhledu. Jo, první vyžehlení vlasů se nejspíš zdá jako nehorázná malichernost, ale kdybyste mě viděli před pětadvacátám prosincem 2012, na začátku roku 2013 a teď, pochopili byste, jak obrovská změna to byla. Ale co se nezměnilo je to, že jsem tlustá. TLUSTÁ. TLUSTÁ!!
Proto jsem ostatně tady, ne?
Nemám tušení, kolik momentálně vážím, ani kolik jsem vážila před týdnem nebo před měsícem. Už dost dlouho to nezaznamenávám a na váhu vlezu jednou za čas, jen abych orientačně věděla, jak jsem na tom. A výsledky jsou tak hrozné, že je radši rovnou zapomenu...
Dnes jsem ale přišla proto, že vím, co se dneškem mění. Tak to u mě prostě chodí, určitá data jsou tak významná, že spolehlivě vím, že se něco stane. A už od včerejška cítím, čeho zhruba se to týká... První na seznamu je váha. Dolů, dolů, dolů. Takže se Oficiálně vracím na blog!
Slibuju - ne, já Přísahám, že to dodržím. Nebude to jako předtím (nebo ještě předtím nebo ještě předtím... Na tomto blogu jsem už měla tolik "návratů", že si to ani nemůžu pamatovat)
Zítra se teda zase trochu rozepíšu (snad) a obletím vás. Snad jste si mě nepromazaly... (Asi všechny dobře znáte ten pocit zklamání, když najedete na nějaký blog, který ravidelně navštěvujete a on buď není zaktualizovaný několik týdnů či měsíců, nebo dokonce už vůbec neexistuje.. Doufám, že jste mě ještě nepohřbily...)
A teď už fakt musím letět. Pa kočky, mějte se!<3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamille Kamille | E-mail | Web | 26. prosince 2013 v 0:04 | Reagovat

Oh my góóód, nemůžu uvěřit, že jsem to stihla.. :D tak se omlouvám za chybky, na opravu nebyl čas ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama