Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

-o-

27. dubna 2014 v 2:03 | Kamille |  Deníček
Čuss,
musím říct, že mě děsí, jak veliký problém je vrátit se k psaní na blog.. Už je to fááákt hodně dlouho, co jsem psala pravidelně! (radši se nedívám jak přesně dlouho to je) Ta neskutečná doba se spoustou failů mi připomíná dobu, kdy jsem se snažila přestat se sebepoškozováním. Tehdy to ovšem nakonec skončilo dobře, takže ani tady to navracení se nemůže trvat donekonečna.. Smějící se
Je fakt milý vidět, kolik lidí sem stále chodí, i když se tu nic neděje.. Cejtím se pak ještě hůř, že vás tak zanedbávám, a asi právě to bude faktorem, díky kterému se sem vrátím natrvalo.;)
Ti z vás, kdo aspoň trochu sledují českou YouTube scénu, určitě aspoň trochu znají Smusu (Šimona Vojtu). Já osobně ho zbožňuju ^_^ Ale proč ho tu vůbec zmiňuju? :D Konkrétně proto, že si připadám jako on, když říká, jak blbě se cítí, že má tolik odběratelů, i když nedělá moc videí.. (viz Aktuálně - Vlog číslo -nwmkolik- -myslím teda) A abychom nebyli bez reklamy, tu máte odkaz na jeho hlavní vlogový kanál. :) (-Jo a když už tu kecám o Smusiášovi, tak to "čuss" jsem chytla od něho a říkám to úplně pořád :D)
Kdybych si ještě stále troufala něco slibovat, napsala bych.. no to je teďka jedno co bych napsala. Hlavní pointa je, že i přes tolikrát porušené sliby se snažím se vrátit!.. Pokusím, opravdu Pokusím se přijít ještě dneska. A pak zítra. A pak pozítří. Prostě jak nejčastějc to půjde..
Jžš to už je tak ohraný.. :D
Prostě ČUSS a mějte se božsky! A neplačte, když se neozvu :P (to měl být vtip)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama