Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!

-oops, i did it again!-

6. května 2014 v 23:29 | Kamille |  Deníček
Čuss:)
Jen se jdu ozvat, abyste se o mně nebály ;)
Od minulejška už je mi fajn.. Vřelé díky za Vaši podporu, hodně jste mi pomohly, ty, kdo jste se ozvaly:3
Ještě bych chtěla oznámit, že jsem se včera (5.5., poměrně cool datum:)) zase trochu pořezala.. Ale bylo to nějaké jiné než dřív..
Totiž, začalo to tím, že jsem jen tak vytáhla žiletky a pohrávala si s nimi v rukou (to dělávám celkem často, vzpomínky..) Ale pak jsem se začetla do čehosi na Facebooku, držív jednu tu žiletku v levé ruce, a po chvíli mě nějak vylekala hudba, co mi hrála z mobilu a já sebou škubla.. a najednou jsem měla maličký povrchový řez na pravý ruce..
To mě celkem vyděsilo, protože jsem se řezat ještě nechtěla, byla jsem skoro 5 MONTHS CLEAN a chtěla jsem to dotáhnout až za tu pětku, ale nevěděla jsem, jestli jsem to tím nechtěným škrábnutím nepokazila.. Tak jsem si řekla, že to prostě nebudu počítat jako říznutí a na chvilku jsem to nechala bejt.
Ale za chvíli na mě přišel atak úzkosti a strachu a kdovíčeho a ještě ke všemu jsem sežrala cosi strašně kalorickýho...(omlouvám se, ale nevím, co to bylo.. má mysl se mě asi snaží chránit a tohle často zapomínám...)
Takže jsem se snažila vymyslet, jak bych to mohla udělat, abych si co nejlíp zabránila ve žraní. A dostala jsem nápad, který se zdál geniální.. Pořezala jsem si horní patro v puse. Nic hlubokýho, ale celkem dost ranek, zrcátkem dobře viditelných. Aj jsem je pěkně cítila jazykem. Myslela jsem si ale, že mě to do rána začne trochu bolet.
Což se nestalo.. Takže proti-přežerový efekt? -Nulový.
Jelikož mi ale přijde, že by to přece jenom mohlo fungovat, dám tomu ještě šanci. Až budu chtít, udělám si na tom patře ze tři nebo čtyři hlubší ranky a uvidíme, co to udělá. :) (nechci to s těma jizvama teď přehánět, protože za dva tejdny mám 15tiny(19.5.) a čeká mě prohlídka..)
Musím se odsud klidit, ještě mě čeká dost práce do školy, + cvičení a musím se pověnovat svým vlasům, zase jsou o hodně slabší..:P
BTW, v neděli 11.5. jedu na CraftCon do Brna. Bude tam někdo z vás? :o (nechci se setkat, jen kontrolní otázka.. :D) Těším se tam jak sviň.. :3 a mám dárek pro svýho nej youtubera
Toš letím, mějte se tu :)) A dejte vědět, co si myslíte o tom řezání na patře a podobných anti-binge opatřeních, ok? (NOH8 pls) ;)
Čuss! :3*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nathaly Nathaly | Web | 8. května 2014 v 12:28 | Reagovat

Ahoj, no upřímně ... měla jsem zvednutá obě obočí a ve tváři docela nepochopitelný výraz, vzhledem k tomu, že TO už mi nepřijde moc normální ... na to se vykašli a neubližuj si ... stejně když budeš mít hlad uděláš vše proto, aby ses najedla .... a až si způsobíš v puse něco silnějšího tak už bude pozdě ... jen můj názor, užij si to v Brně :)

2 Tess Tess | 18. ledna 2015 v 16:51 | Reagovat

Souhlasím s Nathaly..prosím takhle si neubližuj nemá to cenu věř mi!!!! :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama